| sTiCookie a întrebat:

Mi se vad oarecum prea tare porii pielii presupun ca am tenul gras stiti ceva tratamente naturiste la indemana ce au efect dupa cateva aplicari?

Răspuns Câştigător
| Joannaa a răspuns:

Buna,iti voi da un truc impotriva tenului gras: Pentru tenul gras se recomanda sa te speli în fiecare seara, înainte de culcare, cu zeama de lamîie. În acest fel toate impuritatile vor fi îndepartate. Sper ca te-am ajutathappy

1 răspuns:
| Stefan89 a răspuns:

Nu stiu tratamente naturiste dar am observat ca daca te speli in fiecare zi cu apa rece,se vede oarece efect sau sa stai la aburi sa se curete porii,ca la sauna. Poti face asta si acasa, stai deasupra unui vas cu apa fierbinte, acoperta cu un prosop ceva pe cap
www.blogrozav.blogspot.com