| PlasMatic a întrebat:

Sunt baiat, si am tenul mai brunet big grin creol, cum as putea sa-l fac sa fie fin ca la o fata love struck adica tot tenul sa fie o culoare uniforma big grin si placuta!

Răspuns Câştigător
| Alyse a răspuns:

Iti zic eu daca iti place tenul tau creol foloseste o crema de fata nuantatoare.o gasesti la avon.

4 răspunsuri:
| adelina_4148 a răspuns:

Pai pentru a avea un ten cat mai fin : sapun cu suf(il gasesti al farmacie, mie imi face un ten catifelat - am inceput sa l folosesc acum un an, peatunci aveam multe cosuri iar 2 saptamani jum 3, aveam un ten foarte fin si hidratat) eu una il folosek de 2-3 ori pe zi... Dar dupacare imi dau cu apa termala (tot la farmacie o gasesti). Nu mai am nevoie de fond de ten demult... Sper ca ti-am fost de folos Bafta:*:*:*

| chocolate3755 a răspuns:

De fapt fetele, au un secret care se numeste machiaj.Pentru ca tenul sa aiba o culoare uniforma noi folsim fond de ten apoi pudra. Daca vrei poti folosi machiaj, dar eu mas simti ciudat in locul tau...

| PlasMatic explică:

Nu vreau machiaj doamne fereste, doresc un ten cat mai fin si frumos posibil... nu machiaje si fonduri de ten, eventual creme... pentru a repara, nu ma pricep sunt baiatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă fondul de ten. Multă baftă! :*