| anonim_4396 a întrebat:

Sunt blonda spre saten. Am sprancenele deschise, imi va sta rau daca le vopsesc?

8 răspunsuri:
| 7639781254 a răspuns:

E posibil sa-ti stea rau.

| Xoniaa a răspuns:

Buna, pai daca le vopsesti doar asa putin sa se vada pentru ca daca le vopsesti tare nu o sa arete bine :*

| Ralucutza2013 a răspuns:

Am auzit undeva caci daca te vopsesti culoarea parurul spranceelor etc va fi tot mai alba deci nu

| Zambaretu1 a răspuns:

Esti splendita si asa. happy(din imaginatia mea). Nu-ti va sta rau.

| Sunnywaves17 a răspuns:

Nu,dimpotriva ar sta foarte bine!

| QwertyNRG a răspuns:

Nu, iti va sta bine!

| Hani2012 a răspuns:

Nu chiar iti va sta bine

| Stefanniaa a răspuns:

Depinde in ce culoare eu zic sa le lasi mai bine asa pentru. am auzit de la emisiunile TV ca vedetele ( Cu bun simt) prefera stilul NATURAL! Unele fete chiar ar trebui sa-l incerce!