| Doηηa a întrebat:

Sunt bune cremele de la Avon împotriva punctelor negre?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu sunt bune

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Mai,sunt cat de cat "bune", dar nu foarte bune. Mai bine mergi la farmacie si ceri ceva impotriva punctelor negre.
Bafta!

| Kasia a răspuns:

Nu.incearca de la alta firma.nu te baza pe avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu una nu-ti recomand nimic de la AVON!
Mi-am luat si eu ceva de la ei tot pentru puncte negre, insa rezultatul a fost:DEZASTRUOS!
Dezastruos e putin sps, deoarece m-am trezit cu fata plina de puncte negre si cosuri, asta numai din vina lor cu cremele si gelurile lor de curatare de tot r...l
Asa ca nu-ti recomand nimic de la ei, foloseste ceva naturist mai bine, asculta tu la mine, uite ceva sugestiv:
http://healthy.kudika.ro/......negre.html
Acum ramane la decizia ta ce vei face in continuare, eu doar mi-am spus o parere.
Te pup si sper din suflet sa "le vii de hac" punctelor negre.

| AnonimusGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar pentru ca pe tine nu te-au ajutat nu inseamna ca au acelasi efect la toate tenurile! Nu spun ca sunt nemaipomenite ca nici nu le-am incercat. Dar mi se pare aiurea ce zici. Si la fel si eu ii recomand niste masti de fata facute in casa sau ceva de la farmacii.

| AmanoYuno a răspuns:

Nici eu nu recomand de la avon in schimb recomand clean&clear

| ema_2625 a răspuns:

Ele sunt bunicele, dar conţin acid salicilic şi usucă puţin faţa. Poţi totuşi încerca, dar poţi să îţi iei un gel cu arbore de ceai de la oriflame sau săpunel.

| PISIPISI14 a răspuns:

Nu