| anonim_4396 a întrebat:

Sunt bune exercitiile cardio? cam in cat timp slabesc cu ele? daca le fac in fiecare zi?

2 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

Salut,
Am scris de curand un articol in care iti arat care sunt cele mai bune exercitii cardio. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/cele-mai-bune-exercitii-cardio-ca-sa-arzi-grasimea/
Spor!

| Catalin_7873 a răspuns:

Exercitiile Cardio sunt foarte bune, diferã de la persoanã la persoanã, nu iti pot spune cât de repede slãbesti. Pe lângã aceste exercitii trebuie sã ai si o alimentatie corespunzãtoare, sã urmezi o dietã etc. Si in plus trebuie sã faci si exercitii in zona corpului in care vrei sã slãbesti! Sper ca ti-am fost de folos... O seara buna!