| andrei12233 a întrebat:

Fratilor,vreau sa slabesc 5-6 kg, exercitiile de cardio sunt bune? sau ce sa fac? sfaturi ceva... Orice, ce m-ar putea ajuta?

13 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

80% din orice modificare corporala este alimentatia. restul antrenament si somn.
vrei sa slabesti? nu mai manca nimic ce contine carbo, redu prajelile, renunta la orice contine sare, zahar si grasimi (saturate). bea minim 3 litri de apa pe zi (din care 1 litru dimineata, pana in micul dejun). lasa dietele magice. cardio te ajuta sa arzi grasimea doar daca e facut inteligent. a sta 2 ore pe banda, nu e o metoda inteligenta de cardio. invata despre HIIT

| JohnnyBi a răspuns (pentru andrei12233):

Cel mai bun antrenament hiit: insanity. cauta pe youtube. il poti cumpara daca vrei sau il gasesti piratat. eu dupa ce l-am luat piratat mi-a placut atat de mult de l-am cumparat happy

| RAY a răspuns:

5,6 kg de muschi atunci infometeazate, 5, 6 litri de apa bea ceai verde, 5, 6 kg de grasime dieta atkins + https://www.youtube.com/watch?v=fcN37TxBE_s

| andrei12233 explică (pentru RAY):

P's sunt baiat :3

| RAY a răspuns (pentru andrei12233):

Ce importanta are ce esti, e valabil la ambele sexe, dieta atkins e nr1 in usa cu 120 de milioane de cartii vandute in toata lumea, ce as castiga daca te-as minti?

| andrei12233 explică (pentru RAY):

Ai fb? happy

| RAY a răspuns (pentru andrei12233):

Ce importanta are asta?

| andrei12233 explică (pentru RAY):

Imi mai da-i cv sfaturi happy

| RAY a răspuns (pentru andrei12233):

Isi dau aici man, fb il dau doar la fete atat

| andrei12233 explică (pentru RAY):

Oke,boss! happy
+

| CulturismsiFitness a răspuns:

Daca vrei sa slabesti din muschi atunci nu manca paine.paste.orez.banane.cartofi.dulce. Sucuri nu consuma si bea doar apa. Cam 3.6 litri de apa pe zi. Si bineinteles cardio cat de mult