| anna753 a întrebat:

Sunt fată şi aş vrea să îmi fac undercut ( pentru cei care ştiu despre ce e vorba). Nu ştiu daca să mă tund aşa, poate regret, dar am auzit că parul acela creste foarte repede inapoi.Ce spuneti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| NoFeelings a răspuns:

Eu zic sa nu. mai ales daca ești o fata mai grăsuță.

Încearcă să îți faci foarte multe coafuri, sau să te tunzi in spate mai scurt, și în fata mai lung. Consider că e o tunsoare super happy

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Eu am avut - si imi mai fac big grin.
Da, parul creste foarte repede, daca vrei sa-l ai mai mult timp e necesar sa te razi lunar-depinde si de cat de repede iti creste parul.
Mie intr-o luna nu mi s-a mai vazut modelul, doar ca eram rasa la ceafa. De regretat nu prea ai ce, pentru ca nu se vede decat cand iti prinzi parul. Poate o sa regreti un pic cand o sa-l lasi sa creasca, pentru ca se vede destul de aiurea, dar nu e nimic wow.

| anna753 explică (pentru Ririru):

Multuumesc, imi pare rau ca am dat prea devreme raspunsul castigator, chiar mi am schimbat parerea deci mersi! o sa incerc sa imi fac