| maxim789 a întrebat:

Sunt metode sa fac parul Blond(daca am parul Negru)?

5 răspunsuri:
| wpetterssone a răspuns:

Este posib să ți-l decolorezi, dar nu-ți recomand. Recomandat este la un centru de tuns sau la coafor. Ei au ustensile speciale.

| Ionut58282856 a răspuns:

Vopsea caustica neinflamabila, pune pe par, incalzeste la aragaz, asa a facut si sotia mea

| maxim789 explică:

Ok,sunt gel Blond,

| Rs_Mirela_1999 a răspuns:

Da.Dar foarte greu. Deoarece nuanta brunet scapi foarte greu, decoloarare a parului in sedinte. luna asta il decolorezi mai astepti in jur de 3 saptamani o luna apoi iar in decolorezi. Dar cel mai bine este sa merg la frizerie. pentru ca ti-l vei arde decolorandu-l mereu

| maxim789 explică (pentru Rs_Mirela_1999):

Cel mai bine trebuie sa merg la frizarie si acolo pot sa il schimb.Da, o sa im sada