| RandomGirl a întrebat:

Sunt persoane care pot sa imi spuna cateva pareri despre salonul Sfinx din Craiova?
Imi doresc foarte mult sa imi fac un tatuaj destul de mare pe spate si nu stiu unde ar trebui sa merg. Nu conteaza pretul. dar nici nu as vrea ca cineva sa isi bata joc de pielea mea.
Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| loveyouschatz a răspuns:

Http://schwarztattoo.com/
Adresa: George Enescu, Bl. 201G, Sc2, Ap.1, Craiova
Telefon: 0720086377. este mai tare ca sfinx parerea mea. acum tu decizi

| RandomGirl explică (pentru loveyouschatz):

M-am interesat de acesta, dar am aflat ca s-a mutat in Anglia de ceva vreme. L-am cautat pe FB. sad Mersi oricum pentru raspuns!

6 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Cu placere. daca aflu ceva te anunt.si eu sunt din Craiova

| RandomGirl explică (pentru loveyouschatz):

Oki, o seara placuta! happy

| Myyy3 a răspuns:

O sa regreti toata viata aceasta greseala care te aduce acum in extaz.

Numai bine!

| RandomGirl explică (pentru Myyy3):

Nu, nu o sa o regret niciodata! Chiar imi doresc ca atunci cand mor inca sa mai am tatuajul respectiv.

| HimoSsa a răspuns:

Nuuuuu``e o mare perdere de timp acolo`am auzit ca sunt anganjate practicantele si nu specialisti! 3