| Popa_Leontin_Marian_1995 a întrebat:

Salut, de curand am decis sa imi fac un tatuaj... vreau sa stiu ce parere aveti despre salonul Tatoo Sfinx Craiova, Astept raspuns-uri.

5 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Foarte curat, oamenii sunt profesionisti, recomand.

| Popa_Leontin_Marian_1995 explică (pentru iDarkness):

Multumesc pentru raspuns. Sper sa fie profesionisti pentru ca am de facut un tatuaj maricel si ar fi aiurea sa ma trezesc cu vreo caricatura... ca oameni si curatenie sunt super ok dar nu stiu cum tatueaza, sper sa fie cum spui.

| iDarkness a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat, sa ai o zi buna.

| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Salut, am avut o prietena care si-a facut un tatuaj pe spate acolo, si a fost multumita... te poti duce cu incrdere, oamenii de acolo sunt foarte draguti, si pretul tatuajelor este putin piperat dar de calitate.

| Popa_Leontin_Marian_1995 explică (pentru AndreeaAndreeoff):

Pretul este super ok, fata de altii care tatueaza din "pix" sau baietii din spatele blocului, Multumesc pentru raspuns-uri, am mai prins ceva incredere