| EllyLizuk a întrebat:

Sunt reprezentat Oriflame si vreau sa renunt. Dar am mai multe nelamuriri.(este posibil ca cineva sa dea comenzi in numele meu).Va rog , cine e reprezentant sau lider si stie ce si cum sa mi spuna si mie mai multe ... sau lasati-mi un id

Răspuns Câştigător
| maryah a răspuns:

Pai...atunci cand dai comanda ii spui respectivei pers ca nu mai vrei sa fii reprezentant.eu asa am facut!

1 răspuns:
| EllyLizuk explică:

Dar asta nu inseamna ca nu poate da comenzi in locul meu... Eu nu am nicio garantie pentru chestia asta. Oricum mersi de raspuns