| KidDo_4008 a întrebat:

Pot comanda produse oriflame online nefiind reprezentant? As vrea sa comand ceva de la oriflame si nu cunosc pe nimeni care ar face comenzi. Vreau doar sa stiu daca pot face comada online fara a devenii reprezentant sau ceva de genu. Multumesc

Răspuns Câştigător
| ιυвιтα a răspuns:

Buna,nu trebuie sa fii reprezentant neaprat!
Eu zilele astea incep cu Oriflame si poti face comanda la oricare alt reprezentant!
Depinde si de Oras,chiar daca nu cunosti pe nimeni,faci comanda la un reprezentant si respectivul ti le trimite prin curierat rapid(asta presupun ca include taxele de transport)
Sper ca te-am ajutat, daca mai vrei informatii, nu ezita si lasa mesaj pe privat!
Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să fii reprezentant!
Pa, pa.

| KidDo_4008 explică:

Nu vreau sa ma fac reprezentat pentru ca stiu ca nu as avea clienti, majoritatea cunostiintelor cumpara de la AVON produse rolling eyes, dar am vazut in catalogul online niste produse accesibile si as vrea sa-mi iau happy

| xOanax a răspuns (pentru KidDo_4008):

Daca vrei, eu iti pot comanda si ti le trimit prin postahappy

| xOanax a răspuns (pentru xOanax):

Apropo fac comenzi si la Yves-Rocher happy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti face comanda e de calitate

| julyanys a răspuns:

De obicei nu! Dar de ce nu vrei sa te faci reprezentant? Ai foarte multe de castigat.Iei produse la pret de producator si ai multe alte bonusuri. Daca vrei sa te inscrii te pot ajuta.Contacteaza-ma la adresa de email. jiuli_p@yahoo.com