| lolo23 a întrebat:

Sunt rosie in obraji de mica. Mama mi-a spus ca si ea a avut la fel, iar prin liceu i-a disparut roseata. dar eu nu suport :-s. si degeaba dau cu fond de ten peste pentru. ca tot se vede un roz ceva. Cum pot scapa de roseata, nu stiti?

3 răspunsuri:
| AlexandraFlo a răspuns:

S-ar putea sa fie vorba de afectiunea numita "cuperoza". Nu e nimic grav, e doar o chestie pur estetica. Se pot face tratamente la saloane specializate.

| eXpreSSss a răspuns:

In primul rand mi se pare super cute tongue unele fete isi dau cu tona de fond de ten ca sa aiba roz in obraji si tu ai de la mama natura tongue. Timpul le rezolva pe toate!

| Shaoran a răspuns:

Si mie mi se pare super dragut sa fie rosie in obraji. Da o tenta de inocenta, lucru foarte placut. Si nu-ti mai da cu fond de ten, o sa iti distrugi fata sad