| jon987654321 a întrebat:

Sunt rusoaicele cele mai frumoase femei? ce pareri aveti?

16 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Depinde de concepțiile fiecăruia. Păr blond, ochi albaștri, ten alb - erau trăsăturile rasei pure cândva. Acum cu avansarea tehnologiei, nu mai există un tipar general al celor mai frumoase femei.
Ca o părere subiectivă pot spune că rusoaicele sunt întradevăr frumoase dar și femeile de culoare au un oarecare farmec exotic. Cred că frumusețea este un subiect discutabil dar nu limitat întrucât fiecare are propriile sale păreri.

| RAY a răspuns:

Majoritatea femeilor sunt frumoase care stiu sa se ingrijeasca, problema e la noi barbati ca nu le atragem fizic

| T0T a răspuns:

Nu. Din punctul meu de vedere asiaticele(în general japoneze și coreence). Oricum asta înseamnă să generalizăm prea mult, depinde de preferințele fiecăruia iar dacă mie îmi plac în general asiaticele asta nu înseamnă că nu se poate ivi o româncă care să mi se pară mai frumoasă ca majoritatea asiaticelor, sau invers, o asiatică care să mi se pară mai urâtă ca majoritatea româncelor.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu mi se pare. Cred ca coreencele sunt mai frumoase, dar asta e strict părerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza nationalitatea, ca sa fii frumos

| BloodyLips a răspuns:

Este o greseala sa cataloghezi oamenii.Depinde de gusturile fiecaruia.

| jon987654321 explică (pentru BloodyLips):

Nu cataloghez deloc.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Si rusoaicele sunt frumoase, in felul lor.
Dar si romancele. happy

| Tpuist a răspuns:

Nu. Cred că româncele sunt cele mai frumoase femei.

| AliceNeye a răspuns:

Prin frumusete, daca vrei sa spui betive laughing da...

| jon987654321 explică (pentru AliceNeye):

O fi betive dar cu siguranta nu ca englezoaicele.

| AliceNeye a răspuns (pentru jon987654321):

laughing eu zic ca si pe ele le bat

| CiocanN a răspuns:

Nu uita de românce care sunt foarte adorate și peste granite

| buburuzamiraculoasa01 a răspuns:

Femei frumoase sunt peste tot, nu uitati de tiganci oameni buni, si ele sunt foarte frumoase.

| jon987654321 explică (pentru buburuzamiraculoasa01):

Ele sunt zeitele frumusetii, miss pirandalaughing

| zokazoka a răspuns:

Columbiencele si braziliencele sunt cele mai frumoase.