| LittleLuciane a întrebat:

Te poti vopsii la par daca ai un herpes mic la gura? fundita

Răspuns Câştigător
| jumbalik a răspuns:

Nu are nici o treaba herpesul cu vopsitul parului, stai linistita si "fate" frumoasa :*

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te poti vopsi pentru ca herpesul nu are nicio legatura cu asta

| larrii a răspuns:

Ha? Ce legatura are una cu alta?laughing Poti sa te vopsesti fata, n-ai sa patesti nimic.

| LittleLuciane explică (pentru larrii):

Am pus intrebarea asta pentru ca pe cutie scria ca nu trebuie sa ai nici o iritatie sau orice altceva pe fata ca poti face alergie

| Chronicles a răspuns:

De ce nu ai putea? Adică, ce legătură are herpesul de la gura cu părul? Te poţi vopsi liniştită.

| allex20n a răspuns:

Glumesc, nu ma pot abtine! doar daca vrei sa iti vopsesti mustata nu poti. poti sa te vopsesti linistita, ce legatura are?!

| WhatDăFack a răspuns:

Wtf man? Ce contează?

| alexandra13131718 a răspuns:

Da straight face

| Seeeeeeeeeeerj a răspuns:

Herpesul nu are nicio legatura cu parul, feel free to die your hair; D