| Sapphire a întrebat:

Tenul meu are o tenta usoara de creol, ochii caprui putin spre verde, fata ovala.
Credeti ca mi s-ar potrivi aceasta culoare pentru par?
http://yfrog.com/bhalternacaviarantiagingsj

Mersi. :)

11 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Asa cum au mai spus si ceilalti culoarea iti vine bine! Dintotdeauna roscatele cu ochii verzi au creeat controverse! Te las sa urmaresti tu:
http://www.tpu.ro/beauty/va-place-parul-rosu-roscat/

http://www.apropo.ro/......18-3453132

O seara frumoasa!

| T30D0RA a răspuns:

Vaii, e super coafura si ti-ar sta mega-super fain!

| T30D0RA a răspuns:

Ma refeream la culoare la sfarsit. tongue

| Romancutza a răspuns:

Wow, ti-ar sta super, iti pune in evidenta si ochi verzi pentru ca este o culoare deschisa, dar si forma fetei. fundita, te rog frumos.

| ConstiintaTa a răspuns:

Ba poti sa de vopsesti oriunde, mama se vopseste acasa de atatia ani si stiu o gramada de persoane.si le iese ca epe cutie...asa ca nu mai vorbi ce nu stii[The original User]

| TheOriginalUser a răspuns:

Sigur o sa te prindawinking

dar sa nu te vopsesti singura acasa pentru ca nu o sa obtii culoarea doritabig grin

| TheOriginalUser a răspuns:

Nu vorbesc ce nu stiu si. ce. daca dar nu o sa obti chiar culoarea dorita happyiti zic euwinking

pentru ca fata sa obtina acea culoare a fost la un stilist nu s-a vopsit singura acasahappyiti zic eubatting eyelashes

| sincer a răspuns:

Eu cred ca aceasta culoare te-ar prinde bine, aceasta culoare de par se cam asorteaza cu toate genurile de ten si ochi.

| Mara_4803 a răspuns:

Daaa!

| Doa'Do a răspuns:

Da. Ti s-ar potrivi!

| Diana_3831 a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine. Dar depinde si cum esti tunsa.Cred ca vei arata fain.big grin