| miriapo7 a întrebat:

Ce culoare de par credeti ca mi s-ar potrivi? Am ochii mari si caprui spre verde, tenul deschis, cateva pistrui si sprancenele subtiri:-p funda+voturi

Răspuns Câştigător
| Bacteriuță a răspuns:

Ochii caprui-verzui cu tenul deschis + pisturi mi se par perfecti pentru o roscata, la fel si sprancele subtiri.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

roscata tipiclaughing

dar si in poza iti sta bine.Inocenta...

| bunnylover537 a răspuns:

Roscat-portocaliu.

| miriapo7 explică:

Pff si eu vreau sa ma vopsesc blondha ca asa is eu natural mai blondutza. oare mi-o sta bine?love struck

| CodrutM a răspuns:

Vad ca bruneta ti se potriveste.
Pune-ti niste suvite in stanga sau in dreapta (mov, roz etc.) pentru ca ai parul inchis.
Dupa descriere, exact ce-mi place (pistrui :X)

| Scliparici a răspuns:

Nu stiu, poate satena sau roscata
imi dau si eu cu parerea nu stiu daca am dreptatebig grin