| Lili182jsu88 a întrebat:

Știe cineva cum îmi pot face șuvițe blonde acasa cu casca din acea. Ce decolorant sa folosesc sa iasă un blond mai deschis și cum sa fac sa nu rămână parul pătat. ( vreau sa ma fac eu nu sa merg la un salon )

3 răspunsuri:
| Celestina003 a răspuns:

Un adult să te ajute mai bine, ori te faci ca lumea, ori ce?

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Bună! Cel mai bine ar fi sa te duci la un specialist să îți facă acest lucru. Nu cred ca vrei să rămâi fără par in cap..Decolorantul practic îți arde parul. Distruge anumite celule din firul de par pentru a-l decolora/deschide la culoare.

Mult succes, ai grija!

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Https://ladys.ro/program-afiliere-avantajos-ladys.php?affId=MMxdGAGg
Înscrie-te aici și caută ca are decolorante, casca și tot ce îți trebuie pentru a te face Șuvițe. In plus, pune pe cineva care sa te facă, o sa îți iasa mai frumos.