| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva un șampon sau mască ceva pentru indesirea părului? Și cam ce rezultate ați avut vă rog FUNDA

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samponul asta stimuleaza cesterea parului :
https://deciem.com/......mpoo-480ml

| AlMaDi a răspuns:

Nu prea stiu sampoane sau masti, cu acesta caracteristica de a indezi parul.
Eu stiu doar masti de par facute acasa, pe baza de uleiuri, cum ar fi uleiul de cocos, de masline, de ricin.

Ca un sfat, ai putea sa te uiti dupa sampoanele/mastile ce contin ulei de ricin.

| kepler22b a răspuns:

Cred ca ai putea sa incerci Kerastase densifique. Este bun asa am auzit (nu l am folosit ca am parul deja foarte des happy dar este putin scumpuț happy Dar la fel poti utiliza si samponul cu lapte de capra.

| biancaXgs a răspuns:

Am auzit de la multi ca e bun samponul de cal, nu l am incercat pentru ca nu am nevoie dar poti sa te uiti la recenzii pe Youtube si iti faci o idee dacă merită