| Cristina_Chirea_1990 a întrebat:

Tin cura de slabire de 11 zile si am slabit pana acum 5 kg(nu m am infometat deloc...am facut mult sport si am mancat numai gratar si salate) de ce dupa 11 zile azi cantaresc la fel ca ieri? e posibil sa nu mai slabesc pentru o perioada?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| slapnenorocit a răspuns:

Ca o dieta sa aiba rezultate trebuie tinuta peste 3 luni asta pentru a se "vedea" ceva.

| emi1998 a răspuns:

Corpul tau s-a obisnuit cu o anume cantitate de calorii.Deci nu mai poti slabi decat daca mananci si mai putin ceea ce e containdicat.

| Cristina_Chirea_1990 explică:

Si cat timp o sa dureze?

| Cristina_Chirea_1990 explică:

Dau fundita