| Sabi07 a întrebat:

Tinuta potrivita pentru la sala[Fundita]

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Maieu strans pe bust, ca la anumite miscari sa nu joace pieptul. egari, si adidasi. De preferinta tenesi. Parul prins cu ceva elastic care sa nu cedeze la miscari. Fara inele si lanturi etc. Fara ruj rimel etc. Pa

6 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Pantaloni scurti si maieu
sau colanti si maieu.
simplu si sport.
si pentru incaltari, adidasi evident

| LostInDreams a răspuns:

Cum nu cred ca te referi la sala de bal, eu zic:
-pantaloni scurti sau 3 sferturi de trening(nu foarte strimti, dar nici largi rau ca te incomodeaza)
-un tricou largut sau mai bine un maieu usurel ca transpiri
-tenesi sau adidasi
-parul prins
-una portie de energie si cam asta e totbig grin
Sa nu uiti sa iti iei si o sticla cu apa la tinehappy. Funda da?:X

| Gigiku a răspuns:

Pantaloni de trening. Tenesi. Un tricou. happy

| Dove a răspuns:

Pantaloni scurti, tricou ori maieu gen de iesit pe afara, daca faci fara incaltaminte antrenamentu du-te in papuci stil sandale.

| Sweety_5674 a răspuns:

Eu as opta pentru.egari, un tricou mai larg (daca e mulat te vei simti cam aiurea ai impresia ca mori de cald). si ceva opincute mai sport.sau chiar tenesi.si cu rimel daca vrei dar sa ai grija sa nu ti se intinda pe fata depinde de care rimel vei folosi(eu cred ca waterproof este bun) iar parul prins sus intr-un coc sau mai rebelhappy

Răspuns utilizator avertizat