| Crs a întrebat:

Toata noaptea nu am dormit deloc. A 2 zi am dormit o ora maxiiiim. Nu pot dormi acum deoarece trebuie sa plec. Ce pot face sa imi treaca somnul. Repede ca trebuie sa plec si adorm din picioare. pls sfatuuuuuuri

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pe mine in situatii de genul ma salveaza cafeaua, Cola sau ness cu Cola si un dus rece. Succes!

| candydream a răspuns:

Bei o cafea sau o cola cu gheata dar in nici un caz energizante.Iti speli des fata cu apa rece. Iar ca sa dormi mai bine bea un ceai de tei cald in timp ce citesti o carte.

| IrinaAndreea a răspuns:

Bea un energizant sau o cafea, dar ai grija ca macar in noaptea asta sa te odihnesti mai bine. Succes! big grin

| Drinni a răspuns:

Sa faci un dus rece si sa iti pui cuburi de gheata pe ochi, sa te imbraci in haine subtiri din materiale naturale si sa bei multa apa.si hainele sa fie comodehappy. sa nu te stranga sau tina. fundita?

| m5w a răspuns:

Lapte cald laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cafea. cu sare. fa-ti o cafea tare si pune-i sare in loc de zahar.la mine merge.

| Mihay4 a răspuns:

Stai pe tpu.ro si nu mai adormibig grin