| Kitteny a întrebat:

Tot eu.laughing vreau sa imi creasca unghiile mai repede.am unghii destul de frumoase si ingrijite dar vreau sa creasca mai repede ce pot face?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ar fi foarte bine, daca le-ai da in fiecare seara cu ulei de ricin. Ar trebui sa iei si un supliment de calciu (Ca), Zn (se gaseste la farmacie). Si mai exista un tratament foarte ieftin, dar si foarte eficient - umpli un vas cu apa calduta, dezolvi cateva linguri de sare in ea, si iti tii mainile in apa sarata 20 min - 1 ora. Unghiile tale se vor intari simtitor, vor deveni mai sanatoase si vor creste mult mai repede. Exista si niste lacuri pentru intarirea unghiilor de la diverse firme (da o cautare pe google!). Iar zeama de lamaie albeste unghiile ingalbenite (poate vei avea nevoie).
Succes! Numai bine!

| frumusik96 a răspuns:

Trebuie sa le ingrijesti mereu, sa le dai cu lac si intaritor de unghii.
Ia-ti un tratament pentru. cresterea ungilor de la AVON si daca te dai in fiecare zi timp de 5 zile iti vor creste

| KittyPinker a răspuns:

Sunt lacuri de unghii care accelereaza cresterea lorwinking uita'te in revista AVON si gasesti acolo la cam 20 de leiwinking

| Kitteny explică:

Ceva mai natural?