| anonim_4396 a întrebat:

TPU, daca am 18 ani, odata la cate zile trebuie sa-mi fac barba ca sa-mi creasca mai mare decat o am acum? O vreau mare.
Încă ceva, daca in unele parti nu am inca barba mai am sanse sa apara si in partile alea? Pana la cati ani creste barba

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i o idee prea buna sa-ti lasi barba, mai ales ca esti un baiat micut de statura.

| Holiday a răspuns:

Da-o naiba de barba, o sa te saturi de ea toata viata.

| brokxy a răspuns:

Sunt fata dar am vazut la alti baieti. Sfat mananca multa carne si lactate, (in special carne rosie) carnea si astea au testosteron. Hormonul masculin care ajuta la dezvoltare si cresterea parului/barbei. Esti cam tanar ca sa iti creasca o barba deasa.Dar carnea ajuta mult! De la ea o sa iti iasa mai mult par. Stiu si eu din experienta din pacate laughing) Nu am barba dar mult par de la carne XDDD