| marymaria277 a întrebat:

TPU stiti cumva unde pot gasi balsam de buze eos, de preferinta in Iasi? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| 1234abcd a răspuns:

Sincer in palas nu am vazut :-? dar ai putea sa iti comanzi de aici http://cosmeticboutique.blogspot.ro/2014/01/eos-lip-balm-summer-fruit.html
cu tot cu transport de ajunge undeva pe la 30 de lei:) eu zic ca merita ca nu e orice balsam de buze :))

1 răspuns:
| Bruno_Alex_1994 a răspuns:

Pai la cosmetice. Da o fuga pana in Palas, sunt o multime de standuri, magazine unde sunt /este, cea ce doresti.