| Vio99102 a întrebat:

Tratamentul cu keratina
Am auzit ca dupa ce ti-l aplici are un miros urat, intepator
Cam cat persista acest miros? Dupa ce-l fac cu placa dispare?
Va rog cine stie mai multe despre acest tratament sa-mi lase detalii. FUNDA:*

1 răspuns:
| rvsmady a răspuns:

Buna. Iata dezavantajele tratamentului cu keratina.
1. Tratamentul dureaza intre 2-6 h depinde de cat de lung e parul
2. Are un miros intepator atunci cand se aplica cat si cand se usuca keratina in par
S-ar putea sa se ingrase mai repede, daca inainte va spalati la 5 zila s-ar putea ca dupa tratamentul cu keratina sa va spalati dupa 3 zile deoarece are keratina in el si se ingrasa mai repede.
Insa nu stiu daca dupa mai miroasa.