| Alllllexandra a întrebat:

Uitati'va la poza de la profilul meu. Acum am parul putin mai jos de umeri daca nu chiar pana la umeri. Cand imi mai creste cu ce culoarea mi-ar sta bine sa ma vopsesc?

13 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Ochii caprui, tenul deschis. Optez pentru o ciocolata sau un roscat. Ieri m-am vopsit si eu roscata.

| Alllllexandra explică (pentru SAMM0603):

Nu se vede asa bine in poza, da am ochi caprui spre verzi, o culoare mai ciudata( nu cacaniu). ai putea sa imi dai niste poze?puppy dog eyes

| umbra09 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Blonda

| Alllllexandra explică (pentru umbra09):

Nu mi'ar sta bine si nu ma reprezinta.dar mersi de raspuns ^.^

| umbra09 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Blonda sta bine la orice fata doar ca trebuie sai parul intins nu maciuca happy

| Alllllexandra explică (pentru umbra09):

Ahalaughing vai de capu tau

| Silenz a răspuns:

Ti-ar sta bine saten spre blond!

| catylove2014 a răspuns:

Mie mi se pare ca esti frumoasa asa cum esti

| catylove2014 a răspuns:

Mie mi se pare ca esti frumoasa asa cum esti dar iti sugerez sa incerci sa iti pui peruci si vezi cum arati

| Alllllexandra explică (pentru catylove2014):

Nu imi cumpar perucilaughing dragut din partea ta dar m-am cam plictisit si as vrea sa mai schimb