| roxy1direction4ever a întrebat:

Ce sampon, sau mai bine zis, ce produs sa folosesc impotriva caderii parului si impotriva matretii?

9 răspunsuri:
| ArtisticWorld a răspuns:

Folosește Nivea. Poți să te dai și cu zeamă de lămâie pe păr sau cu oțet împotriva mătreții.

| Abracadabraash a răspuns:

Depinde de parul fiecaruia...de ex eu folosesc nivea anti matreata happy impotriva caderii parului daca cauti pe net, sigur gasesti :*

| LolaLollita a răspuns:

Impotriva caderii parului: ulei de ricin.
Impotriva matretii: Head&Shoulders menthol.

| Carmen100 a răspuns:

Sallbig grin Eu folosesc Wash&Go cu extract de miere si chiar merge. Pentru matreata am folosit Clear albastru. Si nu mai am nici matreata, nici par care cade. In schimb am par gras, am folosit de toate, dar nu mergecrying
Succesbig grinbig grinbig grin Funda?

| mola a răspuns:

Eu iti recomand Nivea.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Depinde de textura parului, daca la mine functioneaza ce au zis ceilalti la tine poate nu are nici un efect, incearca diferite produse si vezi care da rezultate.

Răspuns utilizator avertizat
| alysshia a răspuns:

Http://www.vichyconsult.ro/aminexil/produs/sampon-energizant-cu-aminexil/4
Vara mea l-a incercat si este foarte bun. Cand te speli pe cap, te dai cu acel sampon si stai 5 minute pana isi face efectul. Dupa aceea se clateste. Intr-o luna nu i-a mai cazut parul si nu a mai avut matreata. Acum depinde de ce fel de par ai tu.
Acel sampon i-a fost recomandat de un medic. Ti-as recomanda si tie sa intrebi un medic. :)

| Musca_Robert_Alexandru_1971 a răspuns:

Iti recomand Nivea cel nou aparut:Nivea Cool:il folosesc de doua zile si deja am parul mai matasos si nu mai imi cad firele! Ti-l recomand cu cea mai mare placere.

Întrebări recente