Întrebare recomandată | wolder a întrebat:

Ce șampon e bun pentru matreata si pentru căderea părului?

20 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Head and shoulders

| aXy99 a răspuns:

Poti lua unul de la farmacie, pe baza de sulf. Sampoanele nu prea fac bine scalpului ori parului, incearca un sapun pana scapi de matreata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clear e cel mai bun...
Restul sunt praf...mai ales Head and Shoulders...un esec total.

Iar anti cadere pentru par...Alpecin

Clear nr 1 in lumehappy

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Te inseli H&S e foarte bun nu lasa matreata nici nu cade par din cap

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Daca era asa bun nu erau zeci de tone de reclame pentru el la tv

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

E competenta mare de aia fac reclama dar cine il foloseste nu zice ca e rau

| kiri11 a răspuns:

Incearca Hairmastic este produsul perfect pentru toate problemele parului big grin

| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Incearca si Vichy.

Succes,

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Clear, eu am scapat de matreata!

| Alexandra4500 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Pentru matreata, numai folosi atat de mult sampon iar pentru caderea parului lasa stresul in seama altora.

| Kamelyama a răspuns:

SCHAUMA, SYOSS MEN, HEAD AND SHOULDERS. Dar sunt foarte multumita de Wash And Go, adica cel putin pentru mine. Ti le recomand! Sunt foarte bune, mai ales pentru caderea parului.

| AlbuEmi a răspuns:

Head & shoulders

| byanka1998 a răspuns:

Buna ai incercat cu sampon de urzica dar nu dinacela cu 5 lei este unul putin mai scump cu 40 de lei jumatate de litru.

| gabrygabita a răspuns:

Poti folosi ELSEVE, eu il folosesc si nu am deloc matreata, pentru caderea parului iti pot recomanda un tratament din plante, luat de la farmacie sau sa il faca cineva care se pricepe, sper ca ti am fost de ajutor.

| alinracovita a răspuns:

Alpecin( impotriva caderii parului)

| mmTV a răspuns:

Pentru mătreată e foarte bun Head & Shoulders iar pentru caderea parului nu stiu.

| Barnifgh a răspuns:

Ti-as putea spune ca sampon bun este Clear.Ma folosesc de mult timp cu el, impotriva caderii parului si a matretii.

| Mititica_Pisicuta_1979 a răspuns:

Cel mai bun sampon, dupa parerea mea, este ELSEVE, SCHAUMA, SYOSS MEN. Atat stiu. Sunt fata doar

| soarecedebiblioteca a răspuns:

Incearca Syoss pentru matreata.