| mary4567 a întrebat:

Parul meu se ingrasa la 2 zile. ce sa fac? p. s > nu am gasit sampon pentru par gras

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Foloseste Head&shoulders

| Shiver a răspuns:

Clatesteet cu apa cu otet si nu te mai spala cu sampon ci doar cu sapun de 2 3 ori happy bafta

| KiDdUtZa a răspuns:

Si mie mi s-a intamplt dar acum ma spal cu sampon de la gerovital... poate ar trebui sa incerci, p mine m-a ajutat, se ia de la farmaciebig grin

| ADDYYY a răspuns:

Masca pe baza de argila combinata cu galbenus este un remediu eficient impotriva ingrasarii parului. Se aplica doar la radacina, inainte de a spala parul. Se lasa sa actioneze 30 de minute si apoi se spala parul cu samponul obisnuit! Se vor observa rezultate!
Trebuie sa precizez sa folosesti argila cosmetica, cred ca este ~1leu