| Snicket a întrebat:

Unde as putea face cursuri de make-up artist in Romania? Mirela Vescan, Geta Voinea nu tin astfel de cursuri? Sau daca as face in alta tara ce referinte mi-ar trebui si cam cat ar costa?

3 răspunsuri:
| clody83 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iei legatura cu Alina Sava. Gasesti aici datele de contact: http://www.mujer.ro/aplicarea-corecta-a-blush-ului
Nu stiu cat ar costa sa faci cursuri in alta tara, insa inceputul ar fi bine sa fie aici, in alta tara sa te specializezi daca este nevoie. Succes! :)

| homemakeup a răspuns (pentru clody83):

Echipa Home Make-up a creat special pentru iubitoarele frumosului un curs de initiere in arta machiajului. Cu o durata de 20 de ore,cursul cuprinde notiuni de baza,incepand de la ingrijirea si pregatirea tenului, pana la machiaje de zi, seara, ocazie si aplicare de gene false.Inscrierile se pot face pana la data de 15 dec 2011, iar pretul este de 480 ron.Se vor elibera inclusiv diplome de participare.Pentru detalii va rugam sa ne scrieti pe adresa alina.sava@homemakeup.ro sau sa ne contactati la numarul de telefon 0723045532.ATENTIE LOCURILE SUNT LIMITATE!

| KnifeWrench a răspuns:

Imi pare rau, nu stiu raspunsul, dar am intrat sa te felicit pentru avatar!