| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Unde aş putea gasi orientativ rochii frumoase de banchet, in bucuresti ( nu prea pretentioasa ca o pot purta si apoi pe la biserica)

Răspuns Câştigător
| larisuk_8791 a răspuns:

Buna:)! ..incerca pe.

www.tinar.ro

is mai multe. le comanzi direct de pe net si ti se livreaza prin posta!

sper ca te-am ajutat. SUCCES! funda?:o3

3 răspunsuri:
| Oanaa82 a răspuns:

Acum, depinde de gusturile tale. Mie imi plac de la zara, stravidarius, berska, h&m. Du-te in mall.Sigur vei gasi ceva frumos!

| andreeapop14 a răspuns:

Rochia pentru banchet trebuie sa fie ceva tineresc si frumos colorat, nu prea cred ca merg la biserica...

| viorel98 a răspuns:

Esti prea urata pentru rochilaughing)