| McDLove_6908 a întrebat:

FUNDA! Cum e in Pavilionul H? Adica pot gasi in magazin rochii frumoase pentru banchet sau bluzite, incaltaminte de calitate?

1 răspuns:
| nassy2nice a răspuns:

Pavilionul H? Eu stiam ca este un gen de parc cu distractii...Am fost acolo.Sunt diverse chestii:masinute,saltele, carusele, barci si altele.Nu stiu sigur daca este si un magazin.Insa te mai pot ajuta cu ceva (nu stiu daca stii dar oricum iti spun):locatia.Una dintre intrarile la Pavilionul H se afla intr-e Piata Presei si Muzeul Satului probabil.Eu merg pe acolo cu prietenele dupa scoala cu rolele. Legat de ce poti cumpara sunt 100% sigura de un lucru:o super-inghetata! Mmmm! Mi s-a si facut pofta! Sper sa te ajute!happy