| Yosefin a întrebat:

Unde credeti ca as putea sa invat? nu vreau sa devin profii.
As vrea sa stiu doar asa cand ma duc la petreceri sau un eveniment sa stiu sa ma misc cat de cat.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gasesti pe Youtube cursuri si pentru dans in club

| Violleta2022 a răspuns:

Stai cuminte ca nu-ti trebuie scoala deloc pentru petreceri sau sa te misti cat de cat, in anumite circumstante, trebuie aoclo sa ai scoala veitii si sa scrii alfabetul, ca sa poti semna ceva hartii si eventual numara banii, care-i castigi din miscarile alea.

| Yosefin explică (pentru Violleta2022):

Imi trebuie eu sunt timid de fel si n-am curaj sa dansez ca sunt paralel cu asta......intelegi?

| 393Dan a răspuns:

Pe youtube.com cauti si gasesti orice. Pas cu pas inveti.