| marie a întrebat:

Unde gasesc si eu bicarbonat de sodiu?big grin habar nu am ce sa fac...big grin..ca sa am dintii mai albii...deci unde gasesc?

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

E faina reteta asta sa pui pe periuta bicarbonat de sodiu cu lamaie adica cu zeama de lamaie storci peste bicarbonat si te speli
e super iti inalbeste dintii foarte bine
bicarbonat de sodiu se gaseste in orice magazin alimentarhappy

11 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Bicarbonat de sodiu gasesti si la magazinele de cartier, chioscuri happy

(dar ai grija sa nu abuzezi pentru ca bicarbonatul ataca smaltul dintilor)

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

La orice magazin gasesti... te sfatuiesc totusi sa folosesti o pasta de dinti cu efect de albire. E mai delicata cu dintii tai.

mira
| mira a răspuns:

Poti incerca si la farmacie.

| ViVi a răspuns:

Ms de fundita
o zi bunahappy

| adinescu a răspuns:

Orice magazin alimentar din cate stiu

| alexdop21 a răspuns:

Dar sa stii ca e destul de periculos pentru ca ataca dintii, asa ca mai bine du-te la stomatolog si fa un tratament pentru inalbirea dintilor

| uzzi92 a răspuns:

La toate alimentarele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E faina

| asko a răspuns:

Pe la magazine - supermarket, ai cam mult de frecat insa

| InGeR_6570 a răspuns:

reteta ce ti-a spus aNa e super si eu fac asalove struck

| turcinnicolae a răspuns:

La magazin :-p