| Esperança a întrebat:

Unde pot gasi Farmasi sau produse de la aceasta firma in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cora lujerului

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magazin Cocor, Cora Lujerului, in IDM, la magazinul Deltacom, in Flora din Voluntari

| orientalmed a răspuns:

Neah, la magazine au preturi mult mai mari. recomand ca gratuit sa te inscrii ca reprezentant Farmasi sau membru in ClubulFarmasi pe http://ReprezentantFarmasi.ro si ai sa gasesti toate produsele dorite de la ei din catalog si in plus o sa ai si preturi bune.