| anonim_4396 a întrebat:

Uneori, cand ma trezesc, simt ca am fata arida...Nu stiu de ce, fiindca am umezeala multa in casa, care ar putea fi cauzele?

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Ai ten uscat, trebuie sa folosesti dimineata si seara o crema speciala pentru tipul tau de ten, si neaparat acum, ca e frig afara.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce inseamna fata arica? uscata? arid inseamna uscat, poate umflata ai vrut sa spui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai fata uscat e din cauza ca pe tumpul noptii se elimina apa din corp, asa ca inainte de a te duce la culcare foloseste o crema hidratanta.