| MetalHeadxx a întrebat:

de vreo 2 saptamani imi simt o portiune a soldului amortita, nu stiu care ar putea fi cauzele. am slabit mult in ultima vreme, asta ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anuta123diva a răspuns:

Buna! Pai ar putea fi mai multe.1 Te ai lovit
2 S ar putea sa fie de la slabit ca si eu am slabit mult si ma doare uneori dar nu fff tare. Daca te doare tare ar trebui sa mergi la un medic. Daca e o durere usoara poate te ai lovit si ai uitat.