| IhaaaaaaaNeNe a întrebat:

URGENT! Eu am paduchi si m- am dat cu petrol, sampon special, otet dar nu pot sa ma curat de lindini cu pieptenele special crying Cu ce pot sa ma dau ca sa mi se lindinile usor din cap straight face Pt ca am mult? (mai mult)

3 răspunsuri:
| AlinaMaricescu a răspuns:

Fratele meu mai mic a luat paduchi de la scoala si ii era tare rusine.
Din cate imi aduc aminte, stiu ca mama a cautat un tratament natural pentru paduchi si ouale lor care sa nu ii afecteze scalpul sau sa ii cada parul dupa ce termina tratamentul.

A gasit la recomandarea unui doctor un Gel natural impotriva paduchilor cu ulei din arbore de ceai (Tea Tree Oil) de la Thursday Plantation.

Gelul acesta nu e ca celalalte produse sa iti curga in ochi(gen sampon) si cel mai placut e ca deja are in pachet un pieptan special pentru paduchi.

Efectele s-au vazut foarte repede, chiar de la prima utilizare. Fratele meu a scapat complet si repede de paduchi si oaule lor.

Imi aduc aminte ca mama era tare multumita de produs, ca a scapat natural de paduchi si chiar ii povestea unei prietene despre cat de eficient este produsul si ce bine miroase.

Puphappy

| EmHinoki a răspuns:

Bun raspuns ana27756 raised eyebrows aca prostia ar durea ai fii sigur in perfuzii :*! Din cate am inteles ai folosit sampon special. Incearca sa il tii ai mult si cere.i ajutorul mamei tale..Si eu am avut cand eram mica :d si mi-am dat cu sampon special, l-am lasat catev ore si dupa mi-am dat cu piaptanul acela din os. Nu uita sa scapi de lenjerie pentru ca ma pot fi si pe acolo.ei mor dupa 48h daca nu au "sursa" si repeta tratamentul de cateva ori :*

| ana27756 a răspuns:

Du-te la farmacie este anume sampon si lasam in cap vor 2 ore casa isi fac efecul si aplica de vreo 3, 4 ori pe saptamana si mai ai grija de parul tau laughing)