| SometimesSomehow a întrebat:

URGENT URGENT URGENT! Stie careva cat ar costa taxele de livrare daca, comand ceva din State? Mai precis lenjerie de la Victoria's Secret. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| breakdance1106 a răspuns:

Normal ar trebui intre 10-15$

| ShopAmerica a răspuns:

Sfatul meu e sa cumperi prin intermediul www.shopamerica.ro, fiindca iti ajung produsele mai repede (2-3 sapt), te costa mai putin si scapi de stresul cu plata cu card. Produsele sunt 100% originale, fara dubii, fiindca sunt cumparate direct de pe site-ul oficial Victoria Secret. Cere o estimare de pret si te vei convinge