| SometimesSomehow a întrebat:

Deci, URGENT URGENT! A mai comandat cineva de pe Victoria's Secret? Intr-o saptmana se face o luna de cand am facut comanda, mi-e frica sa nu fi scris corect adresa, sau sa intervina vreo complicatie. Nu am primit niciun mail in care sa ma anunte, dar banii i-au retras de pe card deja happy Stie cineva care poate fi problema? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Trebuie sa suni la ei si/sau sa le trimiti mail cat mai repede.
Trebuie sa fii atenta mereu cand scrii adresa, numar de telefon etc pentru ceva important, trebuie sa verifici sa vezi daca totul e bine.
Ramane varianta sa suni la ei sau sa le trimiti email.
Mult Succes iti doresc!

| SometimesSomehow explică (pentru MeimeiPinguinu):

Le-am trimis mail. Tu ai comandat ceva? La fel ai procedat si tu? Sper ca nu am dat-o in bara si am ramas fara sutien haha

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru SometimesSomehow):

Nu, nu am comandat dar ti-am dat un sfat cu ce anume sa faci.Eee lasa sutienul ca sutien poti sa-ti cumperi si de la magazin dar ti-au luat banii.

| ShopAmerica a răspuns:

Sfatul meu e ca in viitor sa cumperi prin intermediul www.shopamerica.ro, fiindca iti ajung produsele mai repede (2-3 sapt), te costa mai putin si scapi de stresul cu plata cu card.