| nicolll a întrebat:

Va epilati pe maini? daca da cu ce?

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Da, cu epilatorul

| Marii a răspuns:

Cu ceara sau epilatorul. happy

| Flav a răspuns:

Nu, nu ma epilez.

| mariaw a răspuns:

La salon sau cu epilatorul. Benzile reci cumparate din magazin nu sunt eficiente

| Biencutza_1551 a răspuns:

E... cea mai mare prostie pe care am auzit-o sate epilezi pe maini. in plus am auzit ca sunt sexy femeile cu par pe mana tongue

| anduta160 a răspuns:

Nu pe maini nu in alte zone dalaughing

| wdsasd a răspuns:

Eu nu ma epilez nici pe maini nici pe picioare pentru ca sunt baiat. o fata din secolul 21 mi se pare ok sa se epileze total pentru ca e mai sexy trebuie sa recunoastem. epileaza-te cu orice numai nu te rade cu lama pentru ca ti se va face parul ca barba la barbati si e foarte scarbos.

| lyly_8451 a răspuns:

Eu ma duc la salon si ma epilez cu ceara.Mentionez ca parul creste la loc destul de greu deci e in regulawinking