| daniela_7403 a întrebat:

Va epilati si pe coapse? eu aveam putin par dar am facut prostia si m-am epilat mai demult si acum s-a indesit putin parulcryinge foarte dureros sa ma epilez, o fac cu aparatul electric, adica inca nu am incercat dar ma tem tare!sad

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Niciodata.

| Marii a răspuns:

Cu aparatul electric doare foarte tare. Incearca cu ceara, tot te doare dar nu asa ingrozitor. happy

| undercovergirl a răspuns:

Eventual poti incerca si cu benzi, sau daca parul este ca un puf exista spuma de la veet, foarte buna. Eu ma fac cu ea pe maini happy

| DianaLostInDreams a răspuns:

Nu doare chiar asa rau, trebuie sa te obisnuiesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca s-a indesit, in curind o sa ai jungla si vei folosi cositoarea astora care cosesc prin parcuri laughing