| anonim_4396 a întrebat:

La voi parintii va impun multa disciplina acasa?

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Mie nu mi s-a impus nimic, niciodata. M-am audoeducat, si asta mi se pare cea mai buna forma de educatie. Daca mi s-ar fi impus limite, sau restrictii prea mari, as fi facut gafe, sunt sigura. Pentru ca as fi mers pe ideea "regulile sunt facute pentru a fi incalcate". Asa, facand ce am vrut si gresind, am invatat din greseli, si asta ma ajuta foarte mult acum.

| mykkki a răspuns:

Sincer NU! Dar nici haos, imi mai spun sa fac curat la baie ca mi-am imprastiat vardurile si parfumurile pe acolo, dar la mine in camera niciodata.deoarece nu prea ii las sa intrewinking dar asa in restul casei toti trebuie sa pastram curateniawinking