| Asdffk a întrebat:

Va place de Gaystin Bieberon? motivati raspunsul happy

P. S: sper ca v-ati dat seama ca eu il urasc...tongue
dar.fiecare cu gusturile lui.happy :d \:d/

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Eu nu-l urasc doar ca pur si simplu nu-mi place muzica lui, si nu suport cum se baga pe sub maneca tuturor. este doar un pusti si ar trebui sa ramana la stadiul asta pana se mai maturizeaza, nu sa incerce sa fie superior sau la acelasi nivel cu mari artisti, pentru ca oricum nu este. am observat ca in general singurul lucru pe care-l face este sa flirteze cu orice fata ii iese in cale. sunt milioane de fane pe lumea asta care pretind ca este cel mai bun si-l incurajeaza de la spate pentru ceva neadevarat. o stii el sa cante dar sunt foarte multi altii mult mai talentati decat el despre care nici macar nu s-a auzit, in timp ce mucosul face furori in randul fetelor de peste tot. nu cred ca merita sa aiba atat de multi fani, pentru ca nu este genial. doar parerea mea.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie nu-mi place de el, dar nici nu il urasc, pentru ca nu mi-a facut nimic.

| mistakeofyourlife a răspuns:

Cred ca cel mai mult ma enerveaza fanii lui (sau mai bine zis fanele), care afirma ca mari canteriti ai lumii (gen Michael Jackson sau Eminem) au o voce ingrozitoare pe langa gay-ul asta. happy

| Asdffk explică:

Stephanie, nu stiu de ce dar am impresia ca ai raspuns doar pentru funda. de aceea nici nu ti-o dau tongue.
Ma Enerveaza Oamenii Care Imi Raspund Doar Pentru Funda Si Care Amintesc De ea de 100 de ori pe parcursul raspunsului. happy

| Zenithf a răspuns:

Ce sa zic, am incercat odata sa ascult o "melodie" a lui. Boooooring!
Nu are talent nici jumate cat are Gaga, si aia o fufa care nu stie ce sa mai faca sa scoata ochii lumii.

| StEph_3689 a răspuns:

In primul rand vr funditza...si nu imi place pentru ca se crede tare si critica artistii care au depus munca dubla fata de el la valoarea numelor lor + e un mareee ingamfat.vr fundita:X