| Armi480 a întrebat:

Salut,PC sau PS3? Motivati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| godzila007 a răspuns:

Salut, eu zic sa iti cumperi un PS3 deoarece iti ofera dupa punctul meu de vedere o grafica mai buna, la PC daca vrei sa iti cumperi un joc trebuie sa te uiti la cerintele de sistem pe cand la PS3 doar il cumperi deoarece orice joc cumperi iti va merge 100%, chiar daca preturile jocurilor de PS3 sunt mai scumpe fata de cele de PC nu iti vei face griji ca PS3-ul ti se va bloca, si atunci cand iti vei face un cont pentru a te juca online pe PS3 iti va da sa selectezi tara unde locuiesti si daca selectezi Statele Unite vei putea cu ajutorul internetului sa iti download-ezi jocuri pe el de pe net bine inteles ca jocurile vor fi demo, eu optez pentru PS3! Sper ca te-am convins! Funda!

4 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

PS3 daca te joci mult si-ti doresti o grafica buna la jocuri dar daca vrei sa lucrezibatting eyelashes PC

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

DAca vrei sa te joci mai mult iti recomand ps3. Vezi ca in seara asta sunt reduceri de 50-70% la acest magazin pentru ca este black friday, dar trebuie sa fii pe faza pentru ca anul trecut au inceput pe la ora 4 si cele mai ieftine produse s-au vandut imediat.

Iti recomand acest model: http://bit.ly/1fnZllD

| mijlsach a răspuns:

Evident pc... poti face mai multe chestii pe pC decat pe PS3

| Tătar_George_1994 a răspuns:

PC, deoarece poti face o multime de lucruri, in plus cand te plictisesti de PS3 iti vei dori un calculator nou. Eu zic sa iti iei PC fiind ca te poti juca si jocuri si poti folosi multe alte aplicatii. Funda?