| zxsds a întrebat:

Va place rochia asta?
http://www.starshiners.ro/......white.html

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Mi se pare foarte sexy.As purta rochia asta tongue

16 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Hmm nu. si iti spun si de ce... mie nu imi plac in general bluzele, tricourile sau orice altceva cu guler! Si rochia are si manecile trei sferturi si nici asta nu imi place. mai bine alegi ceva la fel de simplu, cu manecile scurte si fara gulerul acela.

| Derye a răspuns:

E o rochie STRICT de club, de o iesire nocturna.

| Caty_9264 a răspuns:

Nu prea...

| Lollidella a răspuns:

Da e frumoasa love struck dar mai frumoasa este cu animal print love struck

| Turquoise a răspuns:

Simpatica.cam scurta:-s

| Betty18 a răspuns:

Mie imi place rochia, as purta-o la o petrecere cu prietenii, la revelion sau la club

succes

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Da mersi ca o cumpar eu :]]. Srry, e super draguta :X Am dreptate fetele?

Răspuns utilizator avertizat
| Hombre a răspuns:

Daaa super tare gagica...pardon rochia, gagica...asta, rochia se muleaza bine pe corpul superb al purtatoarei.

| ServanaAtoni a răspuns:

Nu-mi place.

| Me23 Tia a răspuns:

Nu. e oribila.nici un model dragut nimic.in plus e preaa scurta.numai o pitzipoanca ar purta asa ceva.sorry fetele.

| mihaela1414 a răspuns:

Rochitza asta este foarte draguta, numai ca depinde si la ce evenimente este purtata

| DDDDDD a răspuns:

Dalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte frumoasa si cred ca mergela anumite avenimente foarte bine

| ZashikiOnna a răspuns:

Draguta. dra depinde unde o porti

| cristi_8798 a răspuns:

Mdabig grin