| qpattyx3 a întrebat:

Va place sa va machiatzi? Eu una ador sa fac asta! Am parul brunet si tenul deschis fff putin bronzat.nu mai stiu cum sa ma machiez imi spuneti niste idei? Funda maree si thx anticipat!

Răspuns Câştigător
| Doublekillll a răspuns:

Cu machiaj de culoarea pielii si machiaj gri pe pleoape. jumi juma iar apoi te dai cu tus de ochi pe sus si cu creion negru pe jos.

http://www.google.ro/......tp?/imgres
ceva in genul, numai ca la la margini te dai cu negru acolo unde e machiaj de culoare naturala

1 răspuns:
| MyLoveIsOnlyForYouButDontWorryIHaveAEmoHeart a răspuns:

Incearca sa creezi tu niste combinatii intre stiluri de machiaj, am incercat si eu pentru ca si mie-mi place sa ma machiez, si crede-ma ca, daca te straduiesti sa creezi ceva o sa-ti iasa foarte bine si frumoss love struck love struck love struck Succes kiss