| DeyutZZZa22 a întrebat:

Va rog ajutati-ma....am mare nevoie sa imi spuneti ce sa folosesc pentru caderea parului? imi cade parul in ultimul hal, cand fac baie vana se inunda de par.va rog.nu conteaza cat ii de scump,orice incerc, multumesc. funda

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MirunaC a răspuns:

Si mie imi cade parul de vreo luna groaznic.Am mers la doctor si mi-a recomandat un tratament de 10 zile cu revalid capsule si fiole de Placenta Seb, aceste fiole sunt extraordinare.

| BombonicaXD a răspuns:

Samponul Elseve Total Repair 5, pentru ca intareste radacina siil face mai rezistent, si mie imi cadea parul si folosind acest sampon timp de o luna jumatate-2 luni e mult mai rezistent.Incearca-l,nu ai ce pierde, e doar 14 lei.Bafta!

| pisikutzza22 a răspuns:

Fiole crescina si sampon balsam profesionale anticadere (joyco wella professional kerastase etc) sau poti merge pe produsele care ti le recomanda in farmacie cand cumperi fiolele

| pisikutzza22 a răspuns:

Ca sa iti faci o idee de preturi http://www.webfarm.ro/......adere.html ti le recomand pentru ca sunt nr 1 pe piata din punctul meu de vedere

| butterflyone a răspuns:

Foloseste de la Gerovital Plant, se gaseste in farmacii, samponul AntiCadere si totodata, de la acelasi set, este si spray-ul Anticadere care se pulverizeaza pe radacina. Ajuta f mult, cel putin pe mine m-a ajutat. Succes! happy

| DeyutZZZa22 explică:

Fetelor va multumesc frumos.toate raspunsurile imi sunt folositoare, nu stiu la care sa dau funda