| anonimus12345 a întrebat:

Buna!
Sambata a fost ziua unei colege care a implinit 14 ani. Ea nu si-a sarbatorit ziua, inca dar urmeaza sa o faca saptamana aceasta. Aveti idee ce cadou as putea sa-i iau?

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Un parfum
un set de cosmetice
un lantuc
o ramă de fotografii cu poza voastră in ea
un jurnal in care pe prima pagina sa scrii ceva frumos despre prietenie
un urs mare de pluș
o bluziță sau altcedva de imbracat ce stii tu ca ii place sa poarte
o carte, nu neaparat de literatura, sunt si de astea mai noi pentru adolescenti, insa o srie de carti twi nu cred ca iar displace
un cd original sau chiar un album cu o trupa care stii ca ii place
ai putea sa personalizezi un tricou cu un mesaj funny care stii sca ii place mult si se amuză mereu la auzul aceluia, sau chiar cu poza ei si unumele.

Baftă!

o zi buna!

2 răspunsuri:
| Guster a răspuns:

Http://www.breslo.ro/Shop/guster
poate gasesti ceva interesant in vintage.

| Adda19 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un parfum sau niste cosmetice.happy

Fetele iubesc cosmeticelebatting eyelashes.

Ai putea sa ii mai iei niste flori, ex. lalelewinking

Eu asta i`as lua happy.

Sper ca te-am ajutat big grin!

winking